Dow Corning 732

silikon wysokotemperaturowy spożywczy

 

Uniwersalny jednoskładnikowy klej  uszczelniacz silikonowy konsystencji pasty  do ogólnego i przemysłowego przeznaczenia posiadający dopuszczenie NSF do produktów spożywczych. Posiada amerykańskie dopuszczenia FDA (FDA 21 CFR 177.2600 do kontaktu z żywnością oraz NSF lista 51 i 61 do kontaktu z wodą pitną). Wiąże na bazie kwasu octowego i posiada doskonałą przyczepność do tworzyw, certyfikat militarny MIL.

Utwardza się w temperaturze pokojowej pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu wydzielając lekki zapach kwasu octowego. Po utwardzeniu silikon  jest elastyczną gumą o doskonałych właściwościach dielektrycznych i dobrej przyczepności do wielu podłoży.

Stabilność masy silikonowej  w zakresie temperatur od -60 ° C  do 180 ° C a wersji czarnej od -60 ° C  do +205 ° C, z krótkim czasem pracy do +230 ° oraz zgodność z wieloma normami . Czas wulkanizacji wstępnej - 21 min, natomiast czas wulkanizacji całkowitej - 24 h. Posiadany atest NSF czyni silikon bardzo przydatnym w branży  spożywczej do napraw uszkodzeń i formowania uszczelek w miejscu zastosowania.

Więcej informacji uzyskasz wysyłając maila abs@lu.onet.pl
Zespół "ABS Serwis"

 

Tagi: Molykote 732, silikon spożywczy, DC 732 silikon spożywczy, silikon z atestem spożywczym, klej z atestem spożywczym, silikon z atestem nsf, NSF / ANSI Standard 61, silastic 732, silikon dielektryczny, uszczelka do wibracji, uszczelka do sprężarek, uszczelka do pomp, uszczelka do skrzyni biegów, cienka uszczelka silikonowa, klej do gumy, klej do ringów silikonowych.

 
kup silikon 732
Strona sponsorowana przez: silikony.elub.pl