klej do łożysk

Klej Lublin

kleje lublin>

Nasza firma w technice klejenia posiada 20 letnie doświadczenie. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne kleje jak:

  • klej do metalu - wytrzymuje temperatury do +315°C, odporny na olej, benzynę i chemikalia, wytrzymałość na rozciąganie 27,8 MPa. Stosowany do napraw pękniętych bloków silikowych, gniazd i prowadnic zaworowych, alternatorów i rozruszników, obódowy skrzyń biegów, mostów, rury zarówno do zimnej jak i gorącej wody itp.
  • klej do plastiku - odporny na drgania, wstrząsy, uderzenia i większość cieczy, klei większość plastików, metale, tworzywa ABS, akrylany, PVC, stal nierdzewną, styren, siła wiązania - 3500 psi, idealny do klejenia plastików z metalami
  • kleje cyjanoakrylowe - błyskawiczne keleje uniwersalne łączace większość powierzchni
  • kleje do lożysk - anaerobowe keleje stosuje się do osadzania łożysk. Szczeliny mogą wynosić od 0,05 mm do 0,3 mm a w niektórych przypadkach do 0,5 mm. Czas utwardzania kleju do łożysk jest uzależniony od materiału, temperatury oraz od wielkości szczeliny i wynosi on od kilku minut do kilku godzin. Pełna wytrzymałość chemiczną osiągają zwykle po 24 godzinach. Większość klejów anaerobowych jest odporna na działanie temperatury do +150°C. Niektóre produkty specjalne są odporne na temperaturę nawet do +230°C.
  • kleje do śrub - są to kleje anaerobowe zabezpieczające śruby przed odkręceniem. Posiadają one różną siłę wiązania, od klejów demontowalnych przy użyciu narzędzi ręcznych (kluczy) do klei trudnorozlącznych przy których połączenie przy demontażu musi być podgrzane.
  • kleje silikonowe - stosowany tam gdzie dwie klejone powierzchnie maja rózne rozszerzalności i kleje standardowe nie spełniają swojej roli. W zależnosci od klejonych powierzchni sa kleje silikonowe do plastików, metali oraz do innym kombinacji. Niektóre kleje silikonowe posiadaja atesty spozywcze, militarne
  • kleje epoksydowe - kleje zawierajace w swoim składzie żwywicę epoksydową. W zaleznosci od kokretnego kleju kleje epoksydowe łączą większość powierzchni oraz mają rózne czasy schnięcia. Kleje epoksydowe są odporne na benzynę, ropę oraz większość pozostałych cieczy.

Więcej informacji uzyskasz wysyłając maila abs.cmt@o2.pl

Zespół "ABS Serwis"

 

klej do łożysk
strona sponsorowana przez: ewar24.pl, ewro24.pl, ekrak24.pl, ebyd.pl